Для чого дано земне життя?

Home Forums Християнський форум Святе Письмо (Біблія) Для чого дано земне життя?

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  Віктор Іванович Онищак 1 year, 1 month ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #259630 Reply

  Для чого дано земне життя?
  З початку Бог створив Своїх помічників-синів Ісуса Христа і Його опонента – сатану, з їхніми анголами. Опонент потрібний для того, щоби при творінні нового, небаченого, незнаного не допускати помилок. Потім, через Своїх синів, Бог сворив всесвіт і землю, рослини, тварини, людину. Про людей Бог сказав, що вони – боги. Тобто, люди повинні продовжити отой процес творіння і кожна людина в тому творінні буде виступати, як частинка Бога, як анголи в початковому творінні.
  Щоби людина могла творити всесвіт, вона повинна мати силу, енергію, засоби, а найперше – знання. І тому Бог поселив людину в Раю, на повному забезпеченні, щоби її навчати. Із цього виходить, – чого люди навчилися у Бога, вони можуть робити без обмежень згідно із задумом творіння, а чого не навчилися – робити не можна, бо це зашкодить Богу. Сатана доказував, що люди не здатні виконати Божий задум і спокусив Адама і Єву зробити те, чого вони ще не навчились і самим оцінити, добре воно вийшло, чи погане. При тому він порушив Божу настанову і був проклятий. Через це було припинено дальніше навчання в Раю до тих пір, поки Бог не набере потрібну кількість людей, які це зрозуміють, будуть послушні і не піддадуться на спокуси сатани.
  А щоби вибрати оту необхідну кількість потрібних людей, було створене сучасне земне життя. В тому земному житті людини, щоби максимально облегшити перехід до Раю, Бог дав заповіт. Хто виконає заповіт, той – переходить, а хто не хотів виконувати, той там не потрібен, як Адам із Євою. Господь каже, що хто за земного життя навчиться дотримуватися Божих законів і постанов, той і у Раю буде їх дотримуватися, а хто не навчиться – той буде чинити беззаконня і у Раю. А щоби облегшити людям виконання заповіту Бог поставив священиків, які повинні навчити народ оцього заповіту (кожний чоловік тричі на рік повинен його прослухати). Бог поставив владу, яка повинна контролювати виконання заповіту всім народом. Свідомих і зухвалих порушників заповіту (мажорів) наказав карати привселюдно смертю, щоби інші боялися і не робили такого. Пізніше сам Христос народився людиною, щоби після земного життя, ще й Своїм Духом допомагати людям виконати заповіт.
  Тобто, кожна людина народжується для того, щоби продовжити Боже творіння після навчання в Раю (Божому Царстві). Але щоби потрапити до Раю вона проходить випробування земним життям, протягом якого на неї впливає Святий Дух, отриманий при народженні, і дух сатани, якому на землі передано все: і посади, і влада, і багатство, і слава,… Святий Дух спрямовує людину до Божого заповіту, до законності, до слухняності, до порядку, до страху перед Богом,… Святий Дух нагадує, що для повернення до Божого раю, це треба заслужити своїм земним життям до самої смерті. А дух лукавого каже, що життя у людини тільки одне і потрібно в ньому попробувати всі принади, побажання, спокуси,… Адже скільки всі багатії нагрішили і Бог нікого не покарав. І вас, коли ви грішили, Бог не карав. І священики кажуть, що Бог всім прощає, хто до священиків звернеться. Що краще бути здоровим і багатим у великих маєтках, ніж немічним і не багатим,… І багато такого іншого. Тому, під впливом такої пропаганди, люди відпадають від Бога, перестають перейматися своїм майбутнім.
  Із смертю людини закінчується її оцінка: надається людина для Бога, чи вона Йому не потрібна. Людину Бог наділив розумом і вона спроможна вирішити, що їй більш бажане і потрібне – подальше вічне життя і творіння, як Бог задумав, чи протягом короткого земного життя від сатани отримати задоволення людських почуттів, а потім «на смітнику» (в аду) очікувати суд де спитають: чому не змагалися за Боже Царство, чому потоптали жертву Христову, чому перетворилися із людини на бидло…
  Так, безбожні люди у всьому світі знущаються із побожних за те, що вони настільки обмежені у своїх похотях і побажаннях та боязливі, що свій кожний крок звіряють із Господом. Тому і палає Божий гнів на людство, і скоро, коли побожних людей на землі залишаться одиниці, другий раз прийде на землю Ісус Христос карати людей за їхню безбожність і палити землю. З тим приходом, всі причетні до духовенства і влади за те, що вони зараз роблять і не виконують волю Господа, будуть живими вкинуті в «озеро, що горить вогнем і сіркою». Тобто, є людина і є Господь. І кожна людина перед Ним відповідає персонально, а влада державна і духовенство різних релігій та конфесій перешкоджають людині у виконанні Заповіту, переводять її увагу на другорядні і не потрібні речі, ставлять перед людьми зовсім іншу мету.

  #260830 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  У Біблії є описаний випадок, коли Ізраїльський цар Саул, під час війни з филистимлянами, звертався до Бога з молитвою про навчання, як йому діяти. Бог йому не відповів (через його численні порушення заповідей) і тоді він звернувся до ворожки, що є огидою перед Господом.
  Зараз всі народи є безбожними, всі відкинули Божий заповіт, запровадили свої Конституції. Але ворожбити всіх мастей через засоби масової інформації оповіщають про початок подій, які пов’язані із другим приходом Ісуса Христа на землю, що описані в Біблії. Чи буде воно так, як у випадку із царем Саулом, коли ворожка сказала йому правду, чи ворожбити лише хочуть привернути до себе увагу людей? – Сказати трудно. Але однозначно можна сказати, що нинішнє покоління людей вже не має часу на безбожність. «Тоді ті, хто в Юдеї, нехай в гори тікають»,… – повчав Христос. Сучасною мовою, – тоді ті, хто хоче увійти у Боже Царство, нехай усамітнюються (ізолюються від людей), нехай вивчають Божу науку (Божий заповіт) і її строго дотримуються.

  #262157 Reply

  MichaelPef

  Здесь была я

  #262175 Reply

  Gregorybeive

  ывапцукп

  #262867 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  Вже була мова про те, що Бог порівнює нашу сучасну землю із в’язницею, а людське життя – із терміном ув’язнення. Бо створена людина для життя в Раю. А земне життя людина отримала через порушення законів Раю, як покарання за те порушення. Хто відбуде покарання повністю і виправить свою поведінку, той буде повернений до Раю, на Новій, Богом створеній, землі. А хто не пройде випробування, той до Раю поверненим не буде. Його викинуть, як сміття, в озеро, «що горить вогнем і сіркою».
  Тим разом мова піде про сам процес відбування покарання, бо багато християн путають Ісуса Христа із джином Хотабичем, якого придумали, щоби він прислуговував людям, виконуючи всі їхні забаганки.
  Як і людська в’язниця, Божа в’язниця, також, має свою структуру, свої порядки, свій статут. Військовим людям добре відомо, що в статуті конкретно описані хто і які функції виконує, хто які має права і обов’язки, яким чином набирають на службу і яким звільняють, як нараховують стаж (вислугу) і так дальше. В Божому статуті все описано таким чином також.
  Тобто, є в’язнична адміністрація (влада), яка слідкує за порядком. Є виховники (духовенство), яке навчає законів (побожного життя) та допомагає адміністрації у виправлянні в’язнів. Допомагає в’язням пройти випробування і принести за цей час великий плід для господаря. Адміністрація і духовенство є наближенними до господаря в’язниці, їм надана влада, а в Раю вони мали би стати його помічниками.
  А що зробило керівництво в’язниці разом з духовенством? – Божі закони і постанови відкинули, проходження випробування в’язницею – відмінили. Замість одного Бога, однієї віри (церкви), одного закону для всіх,.. запровадили христів православних, католицьких, протестантських, свідків Єгови, мусульманських,… яким Божі закони не потрібні, бо вони «вже спасені». Всіх громадян пообкладали податками, обов’язками, контролем, так званих, правоохоронних органів і релігій,… Божу землю розікрали, розграбували, засмітили, загадили,… Розвели підлабузництво, хабарництво, беззаконня, безкарність і багато такого іншого, за що той, правдивий Ісус Христос, який має скоро другий раз прийти на землю, постановив: Всіх причетних до державної влади і духовенства, при тому другому приході, живими вкинути в озеро, що горить вогнем і сіркою.
  Конкретній людині від цього також погано, бо потрібно протистояти всьому тому, що робиться навколо, досліджувати Боже слово і набиратися знання, дотримуватися Його законів і постанов та мовчати. Не хвалитися своїм незнанням Божих законів, своїм беззаконням, не хвалити інших, таких самих, а мовчати. Мовчати і чекати, коли Господь зарахує випробування закінченим і забере із цієї землі. Бо Господь прямо каже: «Якщо хтось хоче хвалитися, нехай хвалиться тим, що знає Мене». Другими словами, нехай хвалиться тим, що вивчив, розуміє і виконує Божі заповіді, закони і постанови, і лишній раз Його не дратує.
  Звичайно, є і друга дорога до Нового Раю: встановити в своїй державі Божий порядок. Зробити все так, як було в Ізраїлі, коли Бог тільки-но поселив його на Обіцяній землі. Тобто, встановити такий адміністративний поділ держави, таку владу суддів, таких Божих священиків, розділити всю землю і майно держави порівну між всіма чоловіками, здатними до служби у війську… Тоді і українці стануть Божим народом, а Господь буде опікуватися ними та охороняти їх: буде мир, достаток, добре здоров’я і спокій у всіх. А по смерті тіла Господь забере усіх до Себе.
  Це – сон рябої кобили, – скажете ви. На жаль, ви скажете правду. Такого українці та інші народи ніколи не зроблять, бо євреї, яких Бог виростив і викохав, яким Бог показав так багато Своїх чуд, від цього відмовилися. Красти, грабувати, махлювати, лицемірити заради доларів, для сучасних людей є привабливішим за Божий Новий Рай. Та й Ісус Христос перший раз приходив на землю для того, щоби надати можливість кожному окремо пройти випробування, бо робити це разом люди не хочуть. При тому Він казав, що мало хто захоче змагатися за Боже Царство і мало хто знайде дорогу до нього, а всі, решта, разом із владою і духовенством прямують по широкій дорозі в пропасть, в пекло.
  А вибирати свою майбутню долю Господь дозволив кожному і чекає на той вибір. Хто хоче пройти випробування та шукає ту «вузьку стежину і тісні ті ворота, що ведуть до Божого Царства», того Господь послухає і підтримає, допоможе, а тих, хто робить «як всі»… то чого би то їх Господь слухав і підтримував? Їх слухають і підтримують демони.

  #263116 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  «І сказав Бог: «Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою,..»»
  Всі, хто має квартирантів і їхні близькі, знають, як то є боляче, коли квартиранти забруднюють, пошкоджують помешкання, меблі, побутову техніку, і, замість того сподіваного прибутку від оренди, господар отримує збитки. Таких квартирантів виганяють і повідомляють знайомим, щоби і вони їх не прийняли, і не отримали збитків.
  Отак і Бог зі Своїми Анголами створив досконалою землю і все, що на ній: «…що добре воно». Все створене Господь передав людям у користування і очікував, що створені Ним люди за тим Божим образом і подобою будуть дбати, щоби земля рік від року ставала родючішою, багатшою, щоби знання людей (інтелект) також збільшувалися, щоби Він від Свого творива, Своєї праці, мав прибуток.
  А тепер оцінимо, як українці і все людство господарюють у тій Божій оселі. Старше покоління ще радянських людей добре пам’ятають, якою була земля, коли вони народилися і яким було відношення до неї. Яким був ліс і відношення до нього. Якими були річки, криниці, водойми і як їх доглядали. Як карали порушників законів про землю. І ще багато іншого можна порівнювати з тим, що є зараз. Слід зауважити, що і тоді відношення до землі не було належним, не було таким, як того вимагав Бог. Меліорація, хімізація, колективізація зробили свою погану справу.
  Але щоби отак поля, і все навколо, заростали бур’янами, щоби отак повирізали і позахаращували ліси, щоби отак завалили сміттям і всяким непотрібом все навколо,… Ну, такого ще не було! Наші діти закінчують школу без знання математики, погано читають, а ще гірше пишуть. Ніякі знання, ніякий інтелект не потрібні, окрім смартфона і грошей.
  Ну, це в Україні справи погані, а в людей воно все нормально і ми їздимо до них заробляти і вчитися, – скаже дехто. Але науковці стверджують інше. Екологічна катастрофа добралася вже до всіх: ліси вирізані, водойми затруті хімією і каналізацією, в Тихому океані острів із сміття вже є більший за деякі континенти, це не кажучи про забруднені моря. А радіація в тому океані є набагато більшою, ніж в Чорнобилі. (Біля берегів Канади виловлюють рибу, в якої від великої дози радіації кровоточать жабри і очі).
  Ми вже видобули більшу частину нафти, газу, вугілля, урану-235, які Бог при потопі заховав від нас і законсервував в надрах землі. А нам звелів всю енергію, необхідну для проживання, вирощувати на землі. Скоро виготовляти електрику буде ні з чого, а кліматичні катастрофи, визвані спалюванням вуглеводнів і всього, що горить, нанесуть землі непоправної шкоди.
  То ж в чому наші дії відповідають Божим і в чому полягає той Божий прибуток від людства? Може в тих ідолах, що люди понаставили в своїх оселях і на кожному кроці своїх поселень, всупереч другій заповіді із кам’яних таблиць: «Не роби собі різьби й усякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм,..»?
  Щоби вподобитися Богу, не завдавати Йому збитків і приносити прибуток, треба вивчити, знати і виконувати Його заповіді, закони, постанови. Іншого шляху немає. Але Ісуса Христа, який навчав такої Божої науки, люди засудили і вбили. Тепер же про це і слухати не хочуть.
  А якби ви були на місці Бога і мали таких квартирантів, якими є ми, то що ви би їм зробили? А хіба то є неправда, що євреї називають людей гоями, що є гірше худоби? Біомасою?
  Таке становище потрібно виправляти, а не молитися і просити Бога щоби Він добавив нам всього на землі, бо нам вже замало. Молитви таких безбожних людей, як ми, Бог слухати не може і не чує. Його гнів не є меншим за людський, але виганяти людей немає куди, їх можна тільки знищити. Що, за словами Ісуса Христа, скоро буде зроблено.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Для чого дано земне життя?
Your information: