Безбожність є причиною всіх людських бід і катастроф

Home Forums Християнський форум Святе Письмо (Біблія) Безбожність є причиною всіх людських бід і катастроф

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  Віктор Іванович Онищак 1 year, 1 month ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #262827 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  Безбожність є причиною всіх людських бід і катастроф
  «І повтікали ізраїльтяни перед Юдою, і Бог даві їх в їхню руку. І вдарили в них Авійя та народ його великою поразою, і попадали трупи з Ізраїля, – п’ять сотень тисяч вибраних мужів!» (Друга Хронік 13; 16-17).
  Тут Господь веде мову про те, як діти одного батька, його нащадки, поводяться між собою, коли відмовляються від строгого дотримання Божих законів (відділяють церкву від держави). Вони ідуть війною одні на інших. І в даному бою, за один день, нащадки двох синів Якова, які дотримувалися Божих законів, вбили, серед нащадків десяти інших синів Якова («демократів»), п’ятьсот тисяч чоловік. Про їхні втрати тут не йдеться. І та війна відбулася через 500 років після поселення євреїв на Обіцяній землі.
  Не треба думати, що безбожниками стали лише євреї в Ізраїлі, а євреї в Юді весь час були побожними. Бо через 220 років після цієї війни, при царі Ахазі, Юдею завоював сирійський цар. А після нього і Ізраїль: «І Ізраїлеві сини взяли до неволі зі своїх братів двісті тисяч жінок, синів та дочок, а також пограбували від них велику здобич, і спровадили ту здобич до Самарії».
  А ще через 340 років, після цієї війни, пророк Єремія записав Господні слова про те, що Господь вижене безбожних євреїв із Обіцяної землі і розпорошить їх поміж всіма безбожними народами світу, тим народам на зло.
  Відомо, що, через 70 років полону, Бог повернув Ізраїля на батьківщину. І перський цар Артаксеркс, який бачив, як євреї дотримуються Божого Закону, для того, щоби вони могли зберегти свою державу, так наказував єврейському священику, вчителю Божої науки, Ездрі, про тих поверненців: «А ти, Ездро, за мудрістю Бога твого, яка в руці твоїй, попризначай суддів та виконавців Закону, щоб судили для всього народу, що в Заріччі, для всіх, хто знає закони твого Бога, а хто не знає, тих навчите. А кожен, хто не буде виконувати Закона твого Бога та закона царського докладно, щоб чинився над ним суд: чи то на смерть, чи то на вигнання, чи то на кару маєткову, чи то на ув’язнення» (Ездри 7; 26-26).
  Іншими словами, і українці, і поляки, і росіяни, і всі інші народи отримали поміж собою євреїв за Божим словом. Відмінити це ніхто не в силі. Але, якщо ті народи допустять євреїв у своїх державах до влади, то вони отримають від Бога те саме, що безбожні євреї отримали від Нього на Обіцяній землі. Адже євреї, за Господнім словом, стали найбільш безбожним народом світу. А всі пророки писали, що Бог осміяним бути не може і ті слова, які Він казав, – збудуться.

  #263097 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  Що ми робимо і що за це будуть робити з нами?
  Про сучасних українців і представників інших народів апостол Павло писав так: «…самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні, нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,.. що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди. (2Тим. 3; 2-7) Вони твердять немов знають Бога, але відкидаються вчинками, бувши бридкі й неслухняні, і до всякого доброго діла нездатні» (Тит. 1;16).
  М’яко кажучи, теперішні люди, яких зараз на землі налічується майже 8 мільярдів чоловік, незалежно від їхньої релігії, при такій характеристиці апостола Павла, Богу непотрібні. Вони є баластом, паразитами і шкідниками на Божій землі. А якщо ми вийдемо із своєї оселі і оглянемо навколишні закинуті поля, вирізані і захаращені ліси, завалені сміттям 10% нашої території, поглянемо на забруднені хімією, радіацією та всяким непотребом водойми, ріки, моря, океани, то беззаперечно дійдемо до висновку, що ту землю, яку Бог створив, як Еденський садок, людство знищило і перетворило на забруднену, непридатну для життя. І по тій причині людство прирекло себе на вимирання в умовах, де немає порядку, немає правди, немає виконання законів, немає правдивого навчання, немає лікування, немає захисту від насилля, немає миру,…
  Все це чудово розуміють і ті багачі, які керують всім світом, які володіють незліченними багатствами і необмеженою владою, які організували Другу світову війну, щоби винищити навіть своїх однокровних братів-безбожників. Які не хочуть втрачати все своє багатство і помирати разом зі всіма. Для них не тільки доля українців, але і всієї Європи, чи світу не матиме жодного значення, якщо їхнє власне життя і становище стане під загрозою, до якої вже наблизилося все людство. А все це – євреї, навчені рахувати, прпогнозувати, вирішувати справи без жодних емоцій, керуючись лише розумом. Божу науку вони знають і то, що сучасне людство, разом з українцями, Богу не потрібне – також знають.
  Тому вони і вирішили знищити оте, шкідливе і непотрібне Богу, людство, щоби дати можливість землі відновитися, коли на ній не буде стільки населення. Вони порахували, що на всю землю для їхніх потреб вистачить 500 мільйонів населення, замість існуючих 8 мільярдів і перед Богом гріха вони за це мати не будуть.
  Таку кількість людей неможливо швидко вигубити війнами, такими, як на Близькому Сході, в Африці, чи на Донбасі. То мають бути спровоковані страшні стихійні лиха на кшталт цунамі в Малій Азії, Японії, коли була знищена атомна електростанція в Фукусімі із тисячами будинків і сотнями тисяч людей. Так, щоби відразу гинули сотні мільйонів людей і нікого не можна було назвати винуватим в цьому. То можуть бути і епідемії смертельних, незнаних досі хвороб, віруси яких вже приготовлені, чи якась отрава, якої заготовлено дуже багато. Але це не може бути ядерна війна, бо в ній загине все і всі, а вони хочуть залишитися живими разом із своїм багатсвом.
  Ось науковці ще радянської закалки, які займали високі посади, такі, як І. Острецов, В. Катасонов, В. Правдівцев, І. Гундаров і багато інших, яким вже ніщо не страшне і нічого втрачати, розказують, як це може статися. Коли Європа зникне, і Америки не буде. (На Ютубі їхніх відеороликів є багато).
  Коли і як це буде, знає один Бог, але тут рахунок вже не може йти на десятиліття. Час обраховується лише роками, а може і того менше. То, чого колись навчали нас, як проводити війну і що підтверджено практикою, повністю погоджується з висновками тих старих науковців, які ще й працювали до останього часу.
  Шкода, що українці замість того, щоби навернутися до Ісуса Христа, до вивчення Його науки, до запровадження Божого порядку, щоби вберегтися від тої страшної катастрофи, будують церкви для своїх релігій, своїх божків і частина із них виїжджає із України на чужину, а частина дограбовує, дорозвалює, дозагаджує, засмічує, випалює те, що залишилося. Ніби бояться змінити ту характеристику, яку нам дав апостол Павло. Від Бога ніхто не втече і не заховається, і те, що Господь казав про останій час, все збудеться і кожний свою кару отримає. Тож «Шукайте Господа, всі покірні землі, хто виконує право Його! Шукайте правди, шукайте смирення, – може, будете сховані ви в день Господнього гніву!» – писав пророк Софонія. І старше покоління радянських розумних людей до цього закликає, але хто це почує?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: Безбожність є причиною всіх людських бід і катастроф
Your information: