Помпейська новенна

Home Forums Християнський форум Свідчення Помпейська новенна

This topic contains 7 replies, has 2 voices, and was last updated by  Наталя 6 months, 3 weeks ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #260626 Reply

  live-christ.com
  Keymaster


  Пропоную тут залишати свідчення про отримані ласки через молитву Помпейської новенни.

  #262105 Reply

  Ніна

  Слава Ісусу Христу!
  Хочу засвідчити про великий дар , яким обдарував мою родину Господь Бог за посередництвом Матінки Божої!Я відмовляла Помпейську новенну до Матінки Божої. Коли відмовила половину , сталось велике чудо Марія вислухала моє прохання!
  Я щиро вдячна Богу та Марії за вислухання мого прохання!
  Люди , моліться Помпейську новенну і вірте ваше прохання буде обов’язково вислухане!

  #262633 Reply

  Ольга

  Слава Ісусу Христу!!!ЗАСВІДЧУЮ БОЖУ ЛАСКУ ,ЧЕРЕЗ МОЛИТВУ СВЯТОГО РОЗАРІЮ ДО ППОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.ПРО ЦЮ ВЕРВИЦЮ ЧЗНАЛА ДАВНО,ДОМА Є ІКОНКА ПОМПЕЙСЬКОЇ ДІВИ МАРІЇ,АЛЕ ПОЧАЛА МОЛИТИСЯ,ПЕРЕД ТИМ ,ЯК РОБИЛИ ДОЧЦІ МРТ,ТАК ЯК У НЕЇ БУЛИ ЧАСТІ ГОЛОВНІ БОЛІ. НА МРТ ПОГАНОГО НІЧОГО НЕ ВИЯВИЛИ,ГОЛОВНІ БОЛІ ПРАКТИЧНО НЕ ТУРБУЮТЬ. НАРАЗІ ЗАКІНЧУЮ МОЛИТИСЯ ДРУГИЙ РАЗ ВЕРВИЦЮ ЗА СИНА ,ЩОБ СВЯТИЙ ДУХ ПЕРЕБУВАВ З НИМ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ ЗМІГ ВИЗНАЧИТИСЬ В ПОДАЛЬШОМУ.
  УСІМ СЕРЦЕМ ПРИКИПІЛА ДО ЦІЄЇ МОЛИТВИ.ВІДЧУВАЮ ПІДТРИМКУ МАТЕРІ БОЖОЇ В КОЖНІЙ СПРАВІ ,В КОЖНІЙ ЗДАВАЛОСЬ БИ НЕ ВИЗНАЧЕНІЙ СИТУАЦІЇ. ВДЯЧНА ГОСПОДУ БОГУ ЗА ОТРИМАНІ ЛАСКИ ЧЕРЕЗ ЗАСТУПНИЦТВО ПОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.
  МАТІНКО БОЖА, ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОСТІЙНІ ЛАСКИ,ХОЧУ МОЛИТИСЯ ЗАВЖДИ…

  #262634 Reply

  Ольга

  Слава Ісусу Христу!!!ЗАСВІДЧУЮ БОЖУ ЛАСКУ ,ЧЕРЕЗ МОЛИТВУ СВЯТОГО РОЗАРІЮ ДО ПОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.ПРО ЦЮ ВЕРВИЦЮ ЗНАЛА ДАВНО,ДОМА Є ІКОНКА ПОМПЕЙСЬКОЇ ДІВИИ МАРІЇ,АЛЕ ПОЧАЛА МОЛИТИСЯ,ПЕРЕД ТИМ ,ЯК РОБИЛИ ДОЧЦІ МРТ,ТАК ЯК У НЕЇ БУЛИ ЧАСТІ ГОЛОВНІ БОЛІ. НА МРТ ПОГАНОГО НІЧОГО НЕ ВИЯВИЛИ,ГОЛОВНІ БОЛІ ПРАКТИЧНО НЕ ТУРБУЮТЬ. НАРАЗІ ЗАКІНЧУЮ МОЛИТИСЯ ДРУГИЙ РАЗ ВЕРВИЦЮ ЗА СИНА ,ЩОБ СВЯТИЙ ДУХ ПЕРЕБУВАВ З НИМ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ ЗМІГ ВИЗНАЧИТИСЬ В ПОДАЛЬШОМУ.
  УСІМ СЕРЦЕМ ПРИКИПІЛА ДО ЦІЄЇ МОЛИТВИ.ВІДЧУВАЮ ПІДТРИМКУ МАТЕРІ БОЖОЇ В КОЖНІЙ СПРАВІ ,В КОЖНІЙ ЗДАВАЛОСЬ БИ НЕ ВИЗНАЧЕНІЙ СИТУАЦІЇ. ВДЯЧНА ГОСПОДУ БОГУ ЗА ОТРИМАНІ ЛАСКИ ЧЕРЕЗ ЗАСТУПНИЦТВО ПОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.
  МАТІНКО БОЖА, ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОСТІЙНІ ЛАСКИ,ХОЧУ МОЛИТИСЯ ЗАВЖДИ…

  #262941 Reply

  Ольга

  Хочу засвідчити ласку молитви до Пресвятої Діви Марії з Помпеїв.Від самого початку молитви я знала, що моя ситуація безнадійна, я молилась за повернення важливої мені людини, яку я люблю, з якою без причин перестали спілкуватись. І вже з другого дня ревної молитви, я побачила великі зміни.Під кінець 54-денної молитви сталось чудо, і зараз хоча поки і не повністю виконане прохання, але зрушення в кращу сторону відбулись.Люди, моліться, вірте і ви будете обов’язково почуті.Дякую тобі Богородице, буду молитись знову і знову!

  #262965 Reply

  марія

  Моліться,моліться з любовю! Дякую за отримані благодаті!

  #263081 Reply

  Анна

  Хочу подякувати за ласку, отриману від Господа за посередництвом Божої Матері для родича, який довго страждав алкоголізмом. Незадовго після закінчення Помпейської новенни перестав вживати алкоголь і зберігає тверезість досьогодні! Богу велика подяка за це диво!

  #263109 Reply

  Наталя

  Щиро дякую Матінці Божій за отриману ласку
  успішного завершення навчання. О Маріє, мо
  листя за нас грішних, що до Тебе прибігаємо.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Помпейська новенна
Your information: