Помпейська новенна

Home Forums Християнський форум Свідчення Помпейська новенна

This topic contains 10 replies, has 2 voices, and was last updated by  марія 1 month ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #260626 Reply

  live-christ.com
  Keymaster


  Пропоную тут залишати свідчення про отримані ласки через молитву Помпейської новенни.

  #262105 Reply

  Ніна

  Слава Ісусу Христу!
  Хочу засвідчити про великий дар , яким обдарував мою родину Господь Бог за посередництвом Матінки Божої!Я відмовляла Помпейську новенну до Матінки Божої. Коли відмовила половину , сталось велике чудо Марія вислухала моє прохання!
  Я щиро вдячна Богу та Марії за вислухання мого прохання!
  Люди , моліться Помпейську новенну і вірте ваше прохання буде обов’язково вислухане!

  #262633 Reply

  Ольга

  Слава Ісусу Христу!!!ЗАСВІДЧУЮ БОЖУ ЛАСКУ ,ЧЕРЕЗ МОЛИТВУ СВЯТОГО РОЗАРІЮ ДО ППОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.ПРО ЦЮ ВЕРВИЦЮ ЧЗНАЛА ДАВНО,ДОМА Є ІКОНКА ПОМПЕЙСЬКОЇ ДІВИ МАРІЇ,АЛЕ ПОЧАЛА МОЛИТИСЯ,ПЕРЕД ТИМ ,ЯК РОБИЛИ ДОЧЦІ МРТ,ТАК ЯК У НЕЇ БУЛИ ЧАСТІ ГОЛОВНІ БОЛІ. НА МРТ ПОГАНОГО НІЧОГО НЕ ВИЯВИЛИ,ГОЛОВНІ БОЛІ ПРАКТИЧНО НЕ ТУРБУЮТЬ. НАРАЗІ ЗАКІНЧУЮ МОЛИТИСЯ ДРУГИЙ РАЗ ВЕРВИЦЮ ЗА СИНА ,ЩОБ СВЯТИЙ ДУХ ПЕРЕБУВАВ З НИМ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ ЗМІГ ВИЗНАЧИТИСЬ В ПОДАЛЬШОМУ.
  УСІМ СЕРЦЕМ ПРИКИПІЛА ДО ЦІЄЇ МОЛИТВИ.ВІДЧУВАЮ ПІДТРИМКУ МАТЕРІ БОЖОЇ В КОЖНІЙ СПРАВІ ,В КОЖНІЙ ЗДАВАЛОСЬ БИ НЕ ВИЗНАЧЕНІЙ СИТУАЦІЇ. ВДЯЧНА ГОСПОДУ БОГУ ЗА ОТРИМАНІ ЛАСКИ ЧЕРЕЗ ЗАСТУПНИЦТВО ПОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.
  МАТІНКО БОЖА, ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОСТІЙНІ ЛАСКИ,ХОЧУ МОЛИТИСЯ ЗАВЖДИ…

  #262634 Reply

  Ольга

  Слава Ісусу Христу!!!ЗАСВІДЧУЮ БОЖУ ЛАСКУ ,ЧЕРЕЗ МОЛИТВУ СВЯТОГО РОЗАРІЮ ДО ПОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.ПРО ЦЮ ВЕРВИЦЮ ЗНАЛА ДАВНО,ДОМА Є ІКОНКА ПОМПЕЙСЬКОЇ ДІВИИ МАРІЇ,АЛЕ ПОЧАЛА МОЛИТИСЯ,ПЕРЕД ТИМ ,ЯК РОБИЛИ ДОЧЦІ МРТ,ТАК ЯК У НЕЇ БУЛИ ЧАСТІ ГОЛОВНІ БОЛІ. НА МРТ ПОГАНОГО НІЧОГО НЕ ВИЯВИЛИ,ГОЛОВНІ БОЛІ ПРАКТИЧНО НЕ ТУРБУЮТЬ. НАРАЗІ ЗАКІНЧУЮ МОЛИТИСЯ ДРУГИЙ РАЗ ВЕРВИЦЮ ЗА СИНА ,ЩОБ СВЯТИЙ ДУХ ПЕРЕБУВАВ З НИМ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ ЗМІГ ВИЗНАЧИТИСЬ В ПОДАЛЬШОМУ.
  УСІМ СЕРЦЕМ ПРИКИПІЛА ДО ЦІЄЇ МОЛИТВИ.ВІДЧУВАЮ ПІДТРИМКУ МАТЕРІ БОЖОЇ В КОЖНІЙ СПРАВІ ,В КОЖНІЙ ЗДАВАЛОСЬ БИ НЕ ВИЗНАЧЕНІЙ СИТУАЦІЇ. ВДЯЧНА ГОСПОДУ БОГУ ЗА ОТРИМАНІ ЛАСКИ ЧЕРЕЗ ЗАСТУПНИЦТВО ПОМПЕЙСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ.
  МАТІНКО БОЖА, ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОСТІЙНІ ЛАСКИ,ХОЧУ МОЛИТИСЯ ЗАВЖДИ…

  #262941 Reply

  Ольга

  Хочу засвідчити ласку молитви до Пресвятої Діви Марії з Помпеїв.Від самого початку молитви я знала, що моя ситуація безнадійна, я молилась за повернення важливої мені людини, яку я люблю, з якою без причин перестали спілкуватись. І вже з другого дня ревної молитви, я побачила великі зміни.Під кінець 54-денної молитви сталось чудо, і зараз хоча поки і не повністю виконане прохання, але зрушення в кращу сторону відбулись.Люди, моліться, вірте і ви будете обов’язково почуті.Дякую тобі Богородице, буду молитись знову і знову!

  #262965 Reply

  марія

  Моліться,моліться з любовю! Дякую за отримані благодаті!

  #263081 Reply

  Анна

  Хочу подякувати за ласку, отриману від Господа за посередництвом Божої Матері для родича, який довго страждав алкоголізмом. Незадовго після закінчення Помпейської новенни перестав вживати алкоголь і зберігає тверезість досьогодні! Богу велика подяка за це диво!

  #263109 Reply

  Наталя

  Щиро дякую Матінці Божій за отриману ласку
  успішного завершення навчання. О Маріє, мо
  листя за нас грішних, що до Тебе прибігаємо.

  #263594 Reply

  Наталія

  Слава Ісусу Христу!
  Помпейська новенна дуже дієва молитва. Молилася за здоров’я батьків, у період пандемії були підозри на ковід, і дякувати Богові і заступництву Матінки Божої, все обійшлося. Хоча часами не мала дуже часу, молилася бувало поспішаючи, думала що Богородиця не вислухає, але милість Господня сильніша, за що до кінця життя буду вдячна.
  Якщо не знаєте чи молитися- не сумнівайтеся, наша небесна Мати у скрутний час завжди прийде на допомогу, головне вірити!

  #264950 Reply

  марія

  дуже дякую за допомогу закликаю всіх у кого є потреба молитися вервичку Помпейська новенна

  #265263 Reply

  марія

  я засвідчую дієвість молитви Помпейська новенна -милосердний Боженьку присвятая Мамочко дякую

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Помпейська новенна
Your information: