ЯК ЗБЕРЕГТИ І ВІДСТОЯТИ УКРАЇНУ

Home Forums Християнський форум Святе Письмо (Біблія) ЯК ЗБЕРЕГТИ І ВІДСТОЯТИ УКРАЇНУ

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  Віктор Іванович Онищак 4 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #265666 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  ЯК ЗБЕРЕГТИ І ВІДСТОЯТИ УКРАЇНУ
  Без дискусії можна стверджувати, що, як євреї встановлювали свою державу на Обіцяній Богом землі, так і українці зараз встановлюють свою державу на виділеній їм Богом землі в Україні. І ті заповіді, ті закони, ті постанови, які Бог дав євреям, в повній мірі стосуються і українців. Тобто, якщо українці хочуть мати свою державу і щоби вона була міцною, щоби в ній був мир, щоби всі жили в достатку і при доброму здоров’ї, в спокої, то вони мусять строго робити все так, як тоді Бог наказував євреям. Інакше, як Бог викинув євреїв із Обіцяної землі, так викине і українців, а цю землю віддасть іншим народам. І краще буде тим, хто завчасно покине Україну, бо вони не бачитимуть тих погромів, які вчинятимуть завойовники та не будуть від них терпіти, як було в Ізраїлі. Це є зрозуміло, а що, власне, Бог казав євреям?
  -«І не зможуть Ізраїлеві сини встояти перед своїми ворогами, – вони обернуть спину перед ворогами своїми, бо стали закляттям. Не буду більше з вами, якщо не вигубите заклятого з-поміж себе». А кого закляв Господь? – «Ізраїль згрішив, і вони переступили Мого заповіта, що Я наказав їм, і взяли з заклятого, а також крали, і обманювали, і клали поміж свої речі». А як вигубити прокляте з-поміж себе? – «І станеться, хто буде виявлений у заклятім, той буде спалений в огні, він та все, що його,… І взяв Ісус Ахана, Зерахового сина, і те срібло, і того плаща, і того золотого зливка, і синів його, і дочок його, і вола його, і осла його, і отару його, і намета його,.. та й повиводили до долини Ахор… І вкаменували його, увесь Ізраїль, камінням. І попалили їх в огні… І поставили над ними велику камінну могилу, що стоїть аж до цього дня. І спинив Господь лютість гніву Свого…» (Єг. гл. 7)
  А тепер згадаймо 1991 рік. Україна стала незалежною із мільйонним військом, укомплектованим сучасною військовою технікою, потужним озброєнням, хорошими фахівцями і офіцерським складом,… І, як в усій державі, так і у війську, почався грабіж і розкрадання. Найновіша, найефективніша бойова техніка почала вивозитися із військових частин і її продавали за кордон, а на її місце завозили стару, раніше списану техніку. Ті військові частини, в яких опинилася вже зовсім непридатна техніка – скорочували і розформовували. Почалася нечувана корупція: кожний офіцер щоби отримати нову посаду, новий чин був змушений платити за це певну суму. Ті офіцери, для яких такий стан справ був неприйнятний і огидний, покинули українське військо, а на їхнє місце набрали таких, які з тим були згодні. І в 2013 році, коли почався Майдан і влада захотіла використати військо для свого власного захисту, то виявилось, що мобільних і боєздатних військових частин в Україні немає. Не будемо вже згадувати, що українським військом, СБУ, МВС керували громадяни Росії. Що були народні депутати і зараз є, які жили в Москві і звідтіля приїздили до Києва, щоби керувати Україною. Майже всі промислові підприємства, всі колгоспи і радгоспи, розграбовані, розкрадені, розвалені. Такі приклади можна продовжувати і продовжувати. А для всіх тих, хто це організував і провів в Україні, запроваджена повна безвідповідальність і безкарність.
  Після того всього, ми можемо порівняти і оцінити: що казав Бог, що зробили євреї і, що зробили ми, українці. Євреї виконали Божу заповідь і зберегли свою державу на 900 років. Честь їм і хвала за це від людей і від Бога! Українці знати Божі заповіді не бажають. Всіх безбожників і злочинців обрали своїми керівниками та панами. Вони тепер називаються українська еліта, а народ, – гої, бидло. Якщо із назвою народу можна погодитися, то перед Господом називати безбожників і злочинців елітою, категорично, не можна. А тому зараз проти України воює не Путін, не Лукашенко, чи ще хтось, а проти України воює Сам Бог і так, як Він заповів євреям. І в тій справі ні ксьондзи, ні попи, ні равини, ні капелани,.. для Бога не є авторитетами. Отож, читайте, виясняйте, рятуйтеся, бо цього за вас ніхто не зробить!

  #267581 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  З КИМ ПОВЕДЕШСЯ, З ТИМ І ПОТРАПИШ
  Господь вчив, що сам народ не може віднайти дорогу до Божого Царства. Лише окремі люди із народу на це спроможні, а тому кожний народ потребує і вчителів, і керівників. По тій причині, що бути вчителями і керівниками можуть лише небагато людей, то настановляти їх може тільки Господь. Боже вчення не підлягає дискусії, його потрібно прийняти і дотримуватися.
  На жаль, люди не люблять ні Божих вчителів, ні Божих керівників. Пригадайте із історії, як євреї бунтувалися проти Мойсея і всіх дванадцяти керівників, аж до Самуїла, протягом 450 років. А тих керівників євреї не обирали, їх настановляв Бог. І люди не самі просто так бунтувалися, а знаходилися керівники бунтів, які обіцяли людям «кращу долю», ніж оті настановлені Богом. А найгірше є те, що під керівництвом бунтівників, народи відкинули тих, кого настановив Бог. Так появилася царська, диявольська, влада.
  Пригадайте, як повелися євреї із Христовими апостолами, яких Господь залишив за вчителів, після вознесіння до Бога. І тут, також, бунти проти апостолів, їх засудження і зневагу, очолювали християнські священики. (Апостоли Павло та Іван прямо про це пишуть). До речі, і Господь попереджував Своїх учнів: «Як Мені вони вчинили, так і вам робити будуть».
  Тобто, виходить так, щоби кожний пересічний українець потрапив у Боже Царство по закінчені земного життя, його повинні навчати і ним керувати такі Божі люди, яких українці не хочуть ні бачити, ні чути. А дозвольте запитати з того приводу, то куди ж провадять український народ наші вчителі і керівники, якщо до Божого Царства вони допровадити не можуть? Більше того, то що москалі пішли війною на Україну, згідно до Божого Заповіту, свідкує про те, що Господь гнівається на українців за багаторазове і злісне порушення Його заповідей і постанов.
  Відомо, що і Президент, і пропагандисти, запевняють про скору нашу перемогу, про розквіт України, про щасливе життя,… А тепер порівняйте це із словами Господа, який каже, що, коли війна вас не навчить і ви надалі не будете виконувати Божі заповіді і постанови, не покаєтеся, то ви в додачу отримаєте інші покарання – голод, моровицю,.. А якщо це вас не навчить, то отримаєте збільшення на порядок оцих покарань, аж до повного знищення народу. Як ви думаєте, чиє слово збудеться? А що вам приємніше чути?
  Однозначно, для безбожних людей слухати Президента, його пропагандистів набагато приємніше, ніж Господа. Але, по закінченні життя за це іти до пекла, замість Божого Раю, таке можуть допустити лише люди позбавлені знань і розуму. А з другого боку, якщо теперішні керівники народів, духовенство, перейшли на службу до диявола (владу, посади, багатство, славу,.. зараз надає тільки він, бо Божих керівників народи відкинули ще при Старому заповіті), то диявол є і їхнім богом. Ось вони називають народ мудрим і кожному українцеві обіцяють царство свого бога. Вони також вживають слова «боже царство», називають демонів своїми христами, тільки замовчують, що царство їхнього бога є в пеклі, а не на Новій землі в Бога Отця, куди можуть допровадити тільки керівники, настановлені Господом. Згадайте це, коли будете вивчати Божу науку, вірно я переказую її, чи ні? Всього вам доброго!

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: ЯК ЗБЕРЕГТИ І ВІДСТОЯТИ УКРАЇНУ
Your information: