ПЛАЧ ЄРЕМІЇ ЗА ЄВРЕЙСЬКИМ НАРОДОМ

Home Forums Християнський форум Святе Письмо (Біблія) ПЛАЧ ЄРЕМІЇ ЗА ЄВРЕЙСЬКИМ НАРОДОМ

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  Віктор Іванович Онищак 1 month, 2 weeks ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #264190 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  ПЛАЧ ПРОРОКА ЄРЕМІЇ ЗА ЄВРЕЙСЬКИМ НАРОДОМ
  Бог викинув євреїв із Обіцяної землі через розведену ними безбожність, розсіяв по всьому світу і обіцяв їх знищити. Та, навіть, після того вигнання, всі покоління євреїв мали шанс покаятися, виправитися, навернутися до Бога і увійти до Його Царства. Ради цього і приходив на землю в людському тілі Ісус Христос. А пророк Єремія за 580 років до приходу Господа плакав за тим, що Божий єврейський народ ніколи більше не буде мати своєї державності. Такий шанс Богом надається лише раз.
  Всі порушення євреїв Божого заповіту є перечислені в різних книгах Біблії і тепер народи світу мають можливість звірити свої дії із діями євреїв та оцінити той Божий гнів, який вони заслужили. Оцінити, наскільки міцна їхня держава і скільки вона може ще прожити на Божій землі. Ізраїльська держава проіснувала майже 900 років: 450 років правили Божі судді і ще 430 років, до вигнання, – ізраїльські царі.
  Українська держава була проголошена в епоху Київських князів, порівняно, на невеликій території, а в сучасних межах – лише в 1991 році. В 1991 році Господь дозволив євреям, які організували Радянський Союз, розвалити його і утворити національні словянські держави. Без дискусії – слов’янські народи мало чим відрізняються між собою. По крайній мірі не відрізняються так, як євреї і українці, як росіяни і євреї. Це підтверджено історією, даною Богом. Росіяни мали свою державність, поляки мали, а українці і білоруси – не мали. Для того, щоби визнати державність народу, він повинен її зберігати не менше 300 років. Іншими словами, за всю новітню історію людства, Бог не побачив заслуг українців, за які їм належало надавати державність, аж до 1991 року.
  А тепер порівняємо порушення Божих заповідей українцями і євреями, щоби оцінити подальшу долю України. Господь заповів, що ви не зможете вибрати собі керівників народу, бо ви дивитеся на їхні маєтки, слухаєте, що вони кажуть, але ви не знаєте, що вони задумали, що вони думають. Це знає лише Бог і лише Він може поставити вам керівників. Євреї спочатку це виконували і лише через 450 років порушили цю заповідь, а українці того не знають і порушують від самого початку.
  Бог заповів: «Чужинця, що він не твій брат, начальником в народі не поставиш». Євреї це виконували і виконують, а українці поставили за начальників всіх бажаючих євреїв, яких змогли знайти на Україні і за кордоном.
  Бог заповів, що начальниками у народі можуть бути лише чоловіки, здатні до війська, здібні, богобоязливі, справедливі, що ненавидять зиск… Євреї це виконували, а українцям, за словами Президента В. Зеленського, все одно хто в них начальник: українець, єврей, чи бусурманин, чи якась жінка легкої поведінки… Не кажучи про всі інші вимоги.
  Бог заповів, щоби народ пильнував свого начальника, щоби той дуже не збільшував собі жінок, золота, коней, маєтків,… Євреї це пильнують. А українці, які поставили собі євреїв за начальників, плачуть, що євреї їх обікрали.
  Бог заповів, що найголовніше, чого ви будете пильнувати, це – щоби виконувалися Божі заповіді і закони. Бо поки вони будуть виконуватися, то ви будете мати мир, достаток, спокій при доброму здоров’ї. Поки в Ізраїлі євреї того дотримувалися, в них так і було. А українці того і не знають.
  Бог заповів: «Шукайте найперше Божого Царства, а все решта вам додасться.» Євреї цього не виконували, а українці, під єврейським керівництвом, цього і не згадують.
  Ці порівняння можна продовжити, але вони не мають смислу при повному ігноруванні українцями Божого заповіту. Тут краще перейти до образного відображення справи. Уявіть собі державу у вигляді курки. Бог годує кожну державу-курку, а вона повинна нести Йому золоті яйця – приводити людей по їхній смерті до Божого Царства. Російська курка при тому повинна мати російську голову, українська – українську, єврейська – єврейську… Українці у своєї курки відрубали українську голову і приліпили до неї єврейську голову. Українська курка стікає кров’ю – українці виїжджають на заробітки, на навчання, на проживання,… до чужих народів, бо в Україні по-правді, згідно до Божого заповіту, жити неможливо.
  Кожна людина, котрій приходилось зарубати курку, знає, що для такої курки, яка стікає кров’ю, годиться лише готувати окріп, щоби її ошпарити. При тому курку звільняють від всіх паразитів, непотрібного пір’я (наростів), патрошать від всяких нечистот і те, що залишиться тоді використовують. Всі знання людей є від Господа і Він також знає, що ту українську землю, яка не приносила Йому людей до Божого Царства, потрібно ошпарити, очистити і віддати іншим людям – полякам, угорцям, румунам, росіянам,… тим, які будуть краще виконувати Його волю (заповіді, закони, постанови), будуть приводити людей до Його Царства. Бог це не тільки знає, але Він так і зробить.
  А якщо українці будуть захищати Україну так, скажімо, як Донецький аеропорт? – З військової точки зору, з точки зору воєнної науки, це був дебілізм, злочин військового командування, державного керівництва, перед українським народом, а перед лицем Господа – повна безбожність. І результат буде такий самий.
  Події останніх днів проявили ще одне значення порівняння держави із куркою. Сталося, що яструб на подвір’ї заїв курку. Раніше, коли курчат виховувала квочка, то курчата бачили, як квочка їх захищає при найменшій загрозі для їхнього життя. І коли виростав півень, то він ставав таким захисником для всіх курей і побивав яструба так, що той залишав на подвір’ї половину свого пір’я, поки втік.
  Зараз набагато простіше і дешевше придбати курчат із інкубатора. В інкубаторі курчата бачили інше, вони бачили, що коли виникає загроза для них, то потрібно тікати. І тут, в даному випадку, дорослий півень-інкубаторець першим втік і сховався до хліва, а яструб тим часом заїв курку. Співає півень гарно, зовні не має жодної різниці. Є різниця лише у їхньому вихованні і їхніх діях.
  Отак зараз молоді батьки норовлять віддати своїх дітей в дитсадок, по-суті, в інкубатор. В дитсадку існує програма начання дошкільнят. А в школі існує програма навчання дітей. А в Міністерстві освіти ті програми для українців укладають євреї, як складова частина української єврейської влади, яку обрали собі українці. І складають програми таким чином, щоби діти українців ніколи не вияснили правду, ніколи не стали вільними, ніколи не стали Божими людьми, а залишалися гоями, їхніми кріпаками. Бо для мирного і багатого життя в своїй, Богом даній державі, для того, щоби бути вільним, щоби увійти до Божого Царства, українцям потрібно знання і виконання Божих заповідей та законів. А в жодній шкільній програмі немає їхнього вивчення. Бог є один для всіх народів і людей та Його заповіді із законами стосуються всіх. А тому немає жодного виправдання тому, що їх вивчення відсутнє у шкільних програмах. І навчати Божого заповіту у школі повинні вчителі, а не священики.
  Бо священики дискредитували себе повністю. Томоси для українських церков купляють, як ми бачили, євреї, кримінальні авторитети, і керують християнськими конфесіями – також євреї. Бог поставив священиків, щоби вони навчали народ заповідей, законів, постанов. За цю роботу народ зобов’язаний платити священикам десятину своїх доходів. А священики Богу не послушні, народ Божих заповідей, законів, постанов не навчають. Вони відправляють богослужіння і тими богослужіннями, яке запровадили замість навчання, допомагають владі розводити беззаконня та безкарно грабувати державу.
  Отож, при таких обставинах, коли навколо одні «інкубаторці», а при державній владі одні грабіжники, для тих, хто не бажає бути єврейським кріпаком, хто змагається за Боже Царство, найпростіше покинути Україну. В мене бракує слів, щоби описати, наскільки Україна стала огидною для Бога, через розведену за 30 років безбожність, що перевершила ту безбожність в Ізраїлі, яку євреї розводили протягом 900 років.
  А тому, як колись пророк Єремія плакав за Ізраїльською державою, так він вже плаче і за Україною. І дуже скоро правдивість плачу пророка Єремії всі ми побачимо, хоч багато хто її вже бачить.

  #264428 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  ЧОМУ ВСІ НАРОДИ НЕНАВИДЯТЬ ЄВРЕЇВ?
  Відомо, що Бог розділив ізраїльський народ на юдеїв і євреїв. Юдеї стануть Божим народом і в Його Царстві вони будуть судити всі народи світу. Щоби віднайти, відродити, зміцнити юдеїв серед Ізраїля, на землю в людському тілі приходив Ісус Христос. Полишені Господом на землі юдеї, а це – Христові апостоли і їх учні, ходили по всій землі і навчали інші народи Божої науки, Божого Нового заповіту. Люди серед всіх народів землі слухали апостолів, приймали їх, набиралися від них Святого Духа і отримували віру.
  Інша річ – єврейські священики і владоможці того часу: вони переслідували Христових апостолів і учнів, садили їх в тюрми, карали їх смертю,… І так було протягом 2-3 століть, поки єврейські священики (равини) повністю перейняли керівництво у християнських церквах і стали попами, ксьондзами, отцями… Євреї кажуть, що для цього їм знадобилися аж 3 століття. Від тоді християнство стало модним серед владоможців і вони почали його використовувати для завоювання нових територій, здобування нових підданих, покарання непокірливих,…
  А про юдеїв більше ніхто не згадував. Юдеї були, але ними ніхто не переймався. Найкращі лікарі, найкращі вчителі, найкращі професори, найкращі науковці, найкращі музиканти, найкращі господарники,.. – були юдеями, але вони ніколи не мали влади і не йшли у владу. Вони лише критикували владу, критикували духовенство, згадайте: «релігія, то – опіум для народу». Зе те і їх у всіх державах світу євреї переслідували, зганяли в концтабори, розстрілювали… І «холокост» – справа рук євреїв, тільки відповідальність за нього вони хитро переклали на інші народи.
  Зараз в Україні всі наявні євреї є найбільшими начальниками: за все це проголосували «мудрі українці». Є в Україні і поодинокі юдеї, яких дуже ненавидять українці. Євреї у владі для українців є недоступні і вони можуть покарати через суд кожного за погане слово сказане на них, а юдеї живуть серед нас і такі, як ми. Отож, українці хочуть їм заплатити за кривди причинені нам всіма євреями.
  А перед Богом хто є винуватим? Євреїв Бог засудив на знищення і про це писав ще пророк Єремія. Він же писав, що Бог вирішив використати отих поганих євреїв для випробування поганських народів: захочуть поганські народи долучитися до Божого народу, до юдеїв, чи підуть за євреями, чи будуть їх слухати? І що зробили українці? – Вони поставили євреїв собі за владу, щоби під їхнім проводом прямувати до Божого знищення. Чи не так написано у вашій Біблії? А в чому тоді мудрість українців і «Слава України»?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: ПЛАЧ ЄРЕМІЇ ЗА ЄВРЕЙСЬКИМ НАРОДОМ
Your information: