Дев’ятниця до Діви Марії, яка розв’язує вузли

Home Forums Християнський форум Свідчення Дев’ятниця до Діви Марії, яка розв’язує вузли

This topic contains 10 replies, has 2 voices, and was last updated by  Олександра 3 days, 18 hours ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #260624 Reply

  live-christ.com
  Keymaster


  Пропоную тут залишати свідчення про отримані ласки через молитву Дев’ятниці до Діви Марії, яка розв’язує вузли.

  #260974 Reply

  Уляна

  Довгий час не могла знайти роботи. Почала молитися дев’ятицю Діві Маріі, що розв’язує вузли.Уже на 3 день відчула зрушення у цьому питанні.Велика ласка і надія огорнули моє серце. Якщо це свідчення спонукатиме когось відкрити своє серце Маріі – то я буду дуже рада, що вона допоможе ще одній своій дитині.

  #261679 Reply

  АNN

  Виконала моє проханнч. Я молила за дружбу з людиною.

  #261925 Reply

  Христина

  Я молилася Дев’ятницю до Діви Марії що розв’язує вузли і отримала від неї багато ласк!мене мучила дуже сильна тривога,страхи,я не могла спати в ночі,дуже схудла ,заспокійливі таблетки не допомагали ,я молилася і Діва Марія відкрила мені таємницю що саме мене так мучило.Дякую Діві Марії що розв’язала цей вузол в моєму житті.Хочу сказати не переставайти молитися і вірте і вас вузол обов’язково розв’ядеться!!

  #261949 Reply

  Юля

  Під час вагітності мала великі проблеми в сім’ї. Чоловік відвернувся і завів «дружбу» на стороні. Я мучилася і не знала, що відбувається. Марія вислухала мене і розв‘язала всі вузли. Чоловік покинув грішний зв‘язок і повернувся в сім‘ю. Все, що було невідомим і не давало мені спокою виявилося. Дякую Марії за опіку та допомогу.

  #262114 Reply

  Марія

  Дев’ятниця до Марії що роз’язує вузли допомогла мені.На третій день полегшення настало.Також моліться до я Св. Юди Тадея також допомагає.

  #262177 Reply

  Марія

  Слава Ісусу Христу!
  Молилися разом з чоловіком за дар батьківства, Матінка Божа нас почула!!! Ми щасливі і дуже вдячні Богородиці!!! Коли молюся цю дев’ятницю, Матінка Божа завжди допомагає, уже неодноразово зверталася до Неї по допомогу. Дякую Матінко, що допомагаєш!!! Моліться і майте віру!!!

  #262229 Reply

  Любов

  Дев’ятниця до Діви Марії ,що розв’язує вузли я знайшла, відкрила для себе не давно.Це була моя остання надія і сподівання і моє прохання було вислухано.Я дуже вдячна Матір Божій,що вислухала мене.Моліться і вірте і ваш вузол обов’язково буде розв’язаний.

  #262508 Reply

  Сана

  Довгі роки хворіла на хронічну недугу, яка не давала мені спокою, в мене були депресії, я дуже страждала від цієї хвороби, постійний страх перед кожним обстеженням вибивав мене просто з життя, коли я почала молитись цю вервицю, я зразу відчула, що щось зміниться, що вже відбувається, і справді, перший раз з початку хвороби, мені сказали, що все зі мною добре, це було моє намірення , бути здоровою і Матір Божа розв‘язала цей мій вузол, якиий не давав жити… Безмежно вдячна нашій Матусі, але найголовніше в цій молитві має бути сильна віра!

  #262587 Reply

  Олександра

  Допомогла молитва. Молюсь знову , чекаю допомоги . вірю що молитва дає сили, виконує прохання. Молитва до Юди Тадея і Маріі Діви творить чудеса.

  #262660 Reply

  Олександра

  Чудо сталось, молитва за здоров’я дитини. ДяДякую Богу, Маріі Діві, Св.Тадею. Продовжую молитись.Надіюсь на повне вирішення проблеми.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Дев’ятниця до Діви Марії, яка розв’язує вузли
Your information: