Дев’ятниця до Діви Марії, яка розв’язує вузли

Головна Форуми Християнський форум Свідчення Дев’ятниця до Діви Марії, яка розв’язує вузли

Мітки : 

Тема містить 6 відповідей, має 2 учасника, і змінена  Марія 2 дн., 10 год. тому.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Автор
  Записи
 • #260624 Відповідь

  dobre
  Хранитель


  Пропоную тут залишати свідчення про отримані ласки через молитву Дев’ятниці до Діви Марії, яка розв’язує вузли.

  #260974 Відповідь

  Уляна

  Довгий час не могла знайти роботи. Почала молитися дев’ятицю Діві Маріі, що розв’язує вузли.Уже на 3 день відчула зрушення у цьому питанні.Велика ласка і надія огорнули моє серце. Якщо це свідчення спонукатиме когось відкрити своє серце Маріі – то я буду дуже рада, що вона допоможе ще одній своій дитині.

  #261679 Відповідь

  АNN

  Виконала моє проханнч. Я молила за дружбу з людиною.

  #261925 Відповідь

  Христина

  Я молилася Дев’ятницю до Діви Марії що розв’язує вузли і отримала від неї багато ласк!мене мучила дуже сильна тривога,страхи,я не могла спати в ночі,дуже схудла ,заспокійливі таблетки не допомагали ,я молилася і Діва Марія відкрила мені таємницю що саме мене так мучило.Дякую Діві Марії що розв’язала цей вузол в моєму житті.Хочу сказати не переставайти молитися і вірте і вас вузол обов’язково розв’ядеться!!

  #261949 Відповідь

  Юля

  Під час вагітності мала великі проблеми в сім’ї. Чоловік відвернувся і завів «дружбу» на стороні. Я мучилася і не знала, що відбувається. Марія вислухала мене і розв‘язала всі вузли. Чоловік покинув грішний зв‘язок і повернувся в сім‘ю. Все, що було невідомим і не давало мені спокою виявилося. Дякую Марії за опіку та допомогу.

  #262114 Відповідь

  Марія

  Дев’ятниця до Марії що роз’язує вузли допомогла мені.На третій день полегшення настало.Також моліться до я Св. Юди Тадея також допомагає.

  #262177 Відповідь

  Марія

  Слава Ісусу Христу!
  Молилися разом з чоловіком за дар батьківства, Матінка Божа нас почула!!! Ми щасливі і дуже вдячні Богородиці!!! Коли молюся цю дев’ятницю, Матінка Божа завжди допомагає, уже неодноразово зверталася до Неї по допомогу. Дякую Матінко, що допомагаєш!!! Моліться і майте віру!!!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Відповідь у темі: Дев’ятниця до Діви Марії, яка розв’язує вузли
Ваша інформація: