Про вибори і виборців

Home Forums Християнський форум Святе Письмо (Біблія) Про вибори і виборців

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  Віктор Іванович Онищак 7 months, 2 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #262200 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  Про вибори і виборців
  Зараз, коли всі захопилися передвиборчою агітацією, варто нагадати те, що про вибори каже Бог. І хоч українці, разом зі всіма безбожними народами, цього слухати не хочуть, то тим, хто Бога боїться, це знати необхідно.
  Отож, побутує думка, що вся влада від Бога. – Це брехня! Написано, що від закладин світу Бог постановив, що Христос прийде на землю в людському тілі, щоби допомогти людству врятуватися від діянь диявола. Було відомо, що люди, зведені дияволом, Христа вб’ють. Бог це допустив, але це не означає, що Христос був вбитий з волі Божої. Так само і з владою. Бог дав людству владу суддів. Євреї цю Божу владу відкинули і вибрали собі, як всі поганські, безбожні народи до влади, царя. Бог це допустив, але це не є Божа влада, бо Бог дав владу суддів, а не царів. Більше того, Ісус Христос каже, що вся влада на землі, її багатство, слава, передані дияволу і диявол надає посади у владі тим, хто йому найбільше прислужився. Іншими словами, щоби диявол надав посаду Президента України комусь із претендентів, то цей претендент мусить найбільше прислужитися дияволу. А диявол знайде спосіб зробити так, щоби люди за нього проголосували. Бо написано, що «в кінці днів кожен на своїх щелепах матиме вузду, яка буде тягти його до безбожності». Кожний собі думає, що він такий мудрий і, що лише він знає, хто має бути Призидентом, чи мером, чи депутатом, а насправді, це диявол його направляє в потрібне «русло».
  Божі закони кажуть, що кожна наступна влада буде гіршою за попередню. Що чужинців у своєму народі не можна ставити начальниками. А особливо не можна ставити до влади євреїв, бо їх Господь розселив поміж безбожними народами, тим народам на зло. Хто буде дотримуватися Божих законів і постанов, тому євреї шкоди не зроблять, а хто відділить Божі закони від своєї держави, то євреї ту державу розкрадауть, розграбують і знищать. Розказав Господь, що на землі буде чотири системи влади і остання із них буде демократія. Якщо хтось бажає «поміняти систему влади», то демократія може бути замінена лише на попередні системи влади, що значно кращі за демократію. Інакшої зміни бути вже не може. Всі Божі пророки закликали євреїв повернутися до влади суддів. Але їх ніхто не послухав. Більше того, їх всіх переслідували, а багаьох і вбивали.
  В продовження потрібно сказати, що хто хоче мати стосунки із Богом в майбутньому, той мусить зрозуміти і розрізняти два поняття: Божий Рай і Боже Царство. Божий Рай, це – приготовлена Богом територія для проживання людей із готовими продуктами, одежею, помешканням і всім необхідним для життя. Там все надається Господом безоплатно і його не порібно заробляти. В Раю Господь лише навчає звідки, що і як появилося, як ним користуватися і як можна покращити існуючі умови, як покращити всесвіт, щоби отримати більше зручностей, більше задоволення, більше вигоди… Божий Рай був напочатку, але Єва із Адамом, зведені дияволом, вирішили не марудиися Божим навчанням, а захотіли самі вирішувати, що і як використовувати, і як поводитися з ним надалі. Цей Рай перестав існувати, але Бог приготовив інший, Новий Рай. Ось туди Він набирає людей, які не будуть поводитися так, як Адам з Євою, а будуть робити так, як Йому потрібно.
  Боже Царство (сучасною мовою – Божа держава), це – народ, який замешкує певну територію, у виділених Богом границях, має встановлений Богом адміністративний устрій, Боже законодавство (Боже право) і за владу має поставлених Богом людей. Де Ісус Христос є головою влади, її царем, а всі решта керівники є призначені Ним, або Його помічниками. Тобто, коли на землі був Рай, то в ньому було і Боже Царство.
  Пізніше, а це було близько 3340 років тому, коли Бог вивів євреїв із Єгипту, Боже Царство було встановлено в Ізраїлі. І воно проіснувало 450 років, аж до тих пір, коли євреї захотіли самі вибирати собі за царя людину. Щоби той їхній цар встановлював свої закони, свої порядки,.. як робили всі поганські народи. Що, з плином часу, переросло в демократію.
  Боже Царство можна відновити в Україні хоч сьогодні, якщо українці того забажають. Для цього треба виконати оті Божі умови і не ходити голосувати за всіляких шахраїв-проходимців, злодіїв і злочинців,.. Тоді всі учасники Божого Царства в Україні, по смерті тіла, були би взяті до Нового Божого Раю, де, також, буде Боже Царство.
  А тому Бог каже, що ті, хто ходить голосувати, не хочуть, щоби царював Христос. Більше того, в Євангелії від Матвія, є описана притча про п’ять талантів, а в Євангелії від Луки – про десять мін срібла, де Христос розказує, як Він оцінює, як судить людство з приводу голосування. Отож, якщо умовно поділити людство на десять частин, то одна частина людства це розуміє, не йде голосувати і іншим про це розказує, щоби і вони в цьому участі не приймали. Розказують і переконують з усієї своєї сили, як можуть. Друга частина людей, дивлячись на першу частину, також це роблять, коли їм не лінь. Третя частина людства знає про це і каже, що вони поганого нікому нічого не зробили, до церкви ходять, гроші дають, а тому не мають потреби комусь щось розказувати про утримування від виборів. А сім частин людства не хотіли Христового Царства, а хотіли вибирати собі свою владу. Що про останніх каже Христос, наведу дослівно: «А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб царював я над ними, приведіти сюди, – і на очах моїх їх повбивайте».
  Отим в Бога закінчать всі, хто ходить голосувати, хто ходить протестувати проти вибраної ними влади, хто ходить на Майдани гідності, хто ходить захищати державу із такою владою, коли Бог пошле війну на неї і т.п. Нагадаю, що так каже Ісус Христос, а більшість людей, а особливо євреї, на це мають зовсім іншу думку, мають свої теорії. Тут кожний мусить вибрати, з ким йому по-дорозі.
  Для багатьох українців зараз є відомий доктор Є. Коморовський. Він людина спостережлива, думаюча, вольова і в недавньому інтерв’ю Д. Гордону сказав, що не ходив голосувати ні за В. Ющенка, ні за В. Януковича, ні за П. Порошенка. І тепер, по тій причині, почувається набагато краще від того. А вам тепер є зрозуміло, по якій причині у нього зараз краще самопочуття. Тому, думайте, читайте, досліджуйте, бо в Новому Раю, де знову буде відроджено Боже Царство, ті люди, які ходили голосувати, які не хотіли Христового царювання, не зможуть знайти собі місце.

  #263669 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  СЛАВА УКРАЇНИ – СЛАВА ПАТРІОТІВ
  На землі не було більшої людини за Ісуса Христа, бо Він є Божим Сином і говорив від Імені Бога. Говорив не тільки Своїми устами, але і устами Своїх пророків, Своїх апостолів. Вони є також найбільшими людьми і сказане ними є Божою правдою. Ніхто із інших людей не може це спростувати, чи відмінити. Так ось, Ісус Христос дав заповідь: «Люби свого Бога всім своїм серцем, всією думкою своєю і з усієї сили своєї» і «Люби свого ближнього, як самого себе». При тому Він сказав, що на цих двох заповідях побудована вся Божа наука і всі решта заповідей лише пояснюють значення цих двох заповідей.
  «Люби свого Бога…» означає – виясни, зрозумій і строго дотримуйся Божих законів, заповідей і постанов. А хто їх не знає, той не любить Бога. «Люби свого ближнього…» означає робити для нього так само, як для себе: не дурити його, не спекулювати, не обкрадати, не вимагати і не брати хабара, не махлювати, не бажати нічого, що є у нього,… Апостол Павло писав, якщо хто любить свого ближнього, той виконав Закон.
  Яким чином народи відкинули оті Божі заповіді і перейшли до патріотизму, Господь показує на прикладі історії Ізраїля. Коли в Ізраїлі було Боже Царство (влада Суддів) і царська влада тих царів, яких назначав Бог, то весь народ навчався всіх Божих заповідей, законів, постанов і всіх, без виключення, судили за тими законами. Тоді кожний чоловік мав можливість по закінченні земного життя перейти до Божого Раю, бо він був навченний життя у Божому Царстві. А коли євреї відкинули оті системи влади і захотіли вибирати собі царем того, кого вони хочуть, то ті царі припинили вивчення Божих законів і заповідей, і встановили свої закони. При отій владі євреї стали найбільшими безбожниками. Господь каже, що навіть погани не чинили такої безбожності, як євреї. Вони і придумали, замість отих двох найбільших Божих заповідей, свою заповідь: «Люби свою батьківщину», придумали патріотизм.
  За це в 586 році до н.е. Господь остаточно викинув євреїв із Обіцяної землі і розсіяв їх, разом із патріотизмом, серед всіх поганських народів світу, «тим народам на зло». Історія показує, як євреї хотіли повернути свою батьківщину, як воювали за неї, як засудили і вбили нашого Господа, як розповсюдили серед всіх народів християнські конфесії разом із патріотизмом,… Як патріотів однієї християнської конфесії спонукали воювати із патріотами іншої християнської конфесії за єврейський «гешефт». Це продовжується зараз в «Незалежній Україні», Росії, Білорусії… Навіть придумали новий термін – тимчасово-окуповані території. А хто був у Бога на нараді і чув, що Бог передав ті території тимчасово, а не назавжди? А де ви взяли той закон, за яким Бог незаконно передав Крим від більш лицемірної, більш безбожної України до менш лицемірної, але більш сильної Росії?
  Отак єврейський олігархат, кожної єврейської конфесії, серед корінних народів, різних християнських конфесій, на свої великі кошти і під своїм керівництвом організовує патріотичні організації, які кричать: «Слава нації і смерть ворогам!» і б’ють своїх одноплемінників із іншої християнської конфесії. При тому кажуть, що всі загиблі ідуть просто до Небесного Царства. І всім це подобається, і це підтримують, і це поширюють.
  Шановні, а ви куди поділи оті дві найбільші Божі заповіді? А ви ніколи не чули слів Ісуса Христа: «Хочеш увійти до Божого Царства – виконай Божі заповіді!» Альфред Нобель, хоч він і не був пророком, але мав рацію, коли казав, що демократія – то така система влади, при якій стадо баранів управляється купкою негідників-мерзотників і, що патріотизм є останнім їхнім пристановищем. При демократії лише поодинокі, Богом вибрані люди, можуть потрапити до Небесного Царства, а всі решта не мають жодного шансу, бо не вивчають Божої науки і не живуть згідно до тієї науки так, як це робили в Ізраїлі при владі суддів і Божих царів.

  #263750 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  25 жовтня українці будуть проводити День Ісуса Христа
  Хто читав Біблію, той знає, що людину Бог створив за Своїм образом і подобою, а народ Він порівнює із овечою отарою, яка не може жити самостійно без пастуха. Пастух є потрібний для того, щоби допровадити отару до того Раю, із якого були викинені Адам з Євою. Для того Бог дав Заповіт (звід законів, заповідей, постанов) та пастуха (систему влади Боже Царство: закони, заповіді, постанови може давати виключно цар Ісус Христос, а навчати народ тих законів повинні священики. І тільки за тими законами Христові судді (ті, яких персонально поставив Христос, а не були вибирані) судили народ. В Ізраїлі Боже Царство було 450 років, від судді Мойсея до судді Самуїла. Судді, при необхідності, прямо зверталися до Бога і Бог їм відповідав).
  Тих людей, які стараються жити побожно, згідно до Заповіту, в Біблії названо вівцями. А тих людей, які визвалися навчати народ того порядку, тих заповідей і законів, які є у Божому Царстві, але не навчають (священики) і тих, які зобов’язалися встановити у державі отой порядок, змусити всіх дотримуватися отих заповідей і законів, жити ними, але того не роблять (влада) – названо козлами. Бог каже, що козли є хитріші за овець і тому весь час користуються обманом, лукавством, шахрайством,..
  Альфред Нобель не мав таких знань, як Господь, не мав такої милості до людей і тому, тих людей, які не слухають Бога і дозволяють себе весь час обманювати, він назвав баранами, а тих козлів – негідниками-мерзотниками. Сподіваюся, що це є зрозуміло кожній людині і гріху в цьому немає.
  Так ось, 25 жовтня українці-барани будуть тішитися тим, що вони матимуть змогу зробити прикрість багатьом негідникам. Вони не поставлять проти їхнього прізвища відмітку, що визнають їх за своїх керівників і хочуть, щоби вони надалі працювали так, як всі люди. При тому, якогось козла вони будуть змушені вибрати і виберуть, рахуючи, що це буде меншим злом для них. А насправді, вони обирають із тих всіх наявних кандидатів того, хто найбільше прислужився сатані, вибирають найбільше зло.
  Чим це обернеться для них? – Ісус Христос все бачить. Він бачить, що вони не хочуть Його Божого Царства і, замість Нього, за керівників обирають собі козлів. Так, Господь дав волю людям: хто хоче до Божого Царства, той змушений змагатися за нього, а хто не хоче змагатися за нього і голосує за козлів, той до Божого Царства не потрапить. Всі, хто йде голосувати, демонструють Господу, що Його Царство їм не потрібне. Вони замість Ісуса Христа і Його ставлеників-суддів хочуть мати у владі козлів. Бог це допускає і терпить. А це приведе не тільки до втрати Криму, Донбасу, але і до війни, голоду, моровиці, знищення і спустошення всієї Землі.
  А що буде тим козлам, яких барани оберуть до влади? – Вони 25 жовтня будуть тішитися своєю перемогою, влаштують бенкети, гуляння своїх прибічників, отримають можливість обманювати і не допускати до Бога людей, запроваджувати беззаконня і безкарно оббирати баранів,… Про них Ісус Христос каже, що, коли Він прийде на землю другий раз, то сатану Він скує кайданами і посадить до темниці на 1000 років, а всіх причетних (обраних) до влади і духовенство, живцем вкине в «озеро, що горить вогнем і сіркою», відразу!!! Ось який гнів у Господа на цих козлів!
  Тими, хто дослідив цю справу по Біблії, зрозумів, покаявся в тому, що брав участь у справах сатани і більше у виборах участі не приймає, написано, що дуже обрадується Ісус Христос із Своїми Анголами. Ті люди отримують можливість змагатися за Боже Царство і Господню допомогу в цьому змаганні. Вся справа за кожним із нас. А день 25 жовтня, серед інших днів, є найбільш показовим, бо він виясняє наше відношення до Ісуса Христа. Виясняє не тим, що ми лицемірно кажемо, коли молимося: «Отче наш, нехай прийде Царство Твоє,..», а тим, що ми робимо, коли за царя замість Ісуса Христа і Його суддів ми обираємо козлів. Господь же обіцяв, що кожному віддасть те, що він робив.
  Більше того, у книзі «Повторення Закону» ціла 13-та глава посвячена навчаню, як обходитися з тими людьми, які навчають безбожності. Які навчають ходити на вибори, навчають, що то є християнський обов’язок. Господь каже, що такі люди повинні бути привселюдно покарані смертю, щоби всі інші боялися таке робити.
  Але хто ж їх зараз покарає, якщо «мудрі і побожні» українці всю владу своєї держави передали нащадкам тих євреїв, які Христа розіп’яли? У школі вчителі навчають демократії, а про Боже Царство поняття не мають. В церкві священики закликають голосувати і самі норовлять пролізти до влади, а проповідувати Євангелію Божого Царства – не знають як. Їх такого не навчали. Всі ЗМІ: телеканали, радіо, газети, які в той, чи інший спосіб контролюються євреями і, також, весь час ведуть мову про демократію, про вибори, а про Боже Царство слова від них не почуєш. Пересічна людина, яка не намірена навчатися Божої науки самостійно, просто ніколи і ні від кого переконливого слова про Божу науку і не почує. А через те, сучасні християни розіп’яли би Ісуса Христа ще скоріше і жорстокіше, ніж євреї 2000 років тому. І Богу вони не служать, хоч і думають, що вони є кращі за тих євреїв. І оцей день 25 жовтня, день виборів, буде ще одним свідченям для Ісуса Христа про безбожність українців, про їхню відмову від Божого Царства.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Про вибори і виборців
Your information: