Чому інтернет дитя диявола

Home Forums Християнський форум Альфа і Омега Чому інтернет дитя диявола

This topic contains 3 replies, has 1 voice, and was last updated by  TransNiggerMonahHohol 1 year, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #263632 Reply

  Сестра Максимка

  Ця тема є однією із найважливіших у сучасному світі християнства,тому варто нарешті визначитися чи є всесвітня павутина такою як нам здається,чи все-таки нам віруючим не варто боятися дурного впливу антихриста?
  Скажу одразу, що у цій статті будуть розкриті всі плани нечистого на наших з вами дітей.Як колись говорив нам наш патріарх Анатолій “як молотком можна і збудувати храм божий так і зруйнувати його зрівнявши із землею “. А це брати і сестри мої дуже точна фраза , але на жаль від молота під назвою інтернет розрухи більше чим користі . Зараз поясню.
  Спочатку плюси : через цей на перший погляд дар ми з вами можемо єднати наші серця у вірі як наприклад зараз із цим форумом , та навіть більше якщо не можливо піди до храму то є уже онлайн церковня яка не так ефективна але також приносить свої плоди . Але люди одумайтеся!Це лише омана для ваших сердець куди не глянь всюди єрість та розврат . Сьогодні я заходжу до сина в кімнату і бачу як він вибачте за слово дроч*ть на телефон , я відразу відібравши телефон кинулася на нього з різкою і хрестом ( батько нас покинув ще при вагітності) але як виявилося хреста не варто було брати . Заставивши його молитися в іншій кімнаті я вирішила заглянути до телефону і сказати чесно в мене ступор досі, тільки вслухайтеся в назву відео ” Гаряча мамаша показує сантехніку де його місце” але це ще не все погортавши я побачила і не таке ” брат з сестрою шалять поки батьків нема дома ” я бува в гніві і сзопивши різку пішла до сина. Але вирішила погортати це і була паралізована ше не 1 годину . На відео дівчина в наряді монахині почала анально маструбувати хрестом і це ще не найстрашніше , скинувши свій наряд вияснилося що це був транссексуал який кін*ив на ікону. Будь ласка максимально поділіться цим постом позабирайте телефони у своїх дітей і дітей сусідів знайомих родичів не дамо цим трансам-сатаністам оскверняти нашу віру

  #263633 Reply

  Мируцький 669

  ти долбо**б, СЛАВА МИРУЦЬКОМУ ЙДИ НАХ** ПІС** ІБ***!

  #263634 Reply

  TransNiggerMonahHohol

  Сестра Максимка, ви мене вибачте бо я подр*чив на ваш пост, бо я уявий як ви мені робите мін*т я лию на вас святу воду поки у вашому сексуал*ному ан*лі хрест і я п‘ю кагор та слухаю і підспівую рамштайн!

  #263635 Reply

  TransNiggerMonahHohol

  так само

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Чому інтернет дитя диявола
Your information: