молитва до Святого Юди Тадея

Головна Форуми Християнський форум Молитви молитва до Святого Юди Тадея

Тема містить 8 відповідей, має 3 учасника, і змінена  Тетяна 2 тиж., 2 дн. тому.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Автор
  Записи
 • #2976 Відповідь

  Ольга
  Учасник

  Новенна до св. Тадея 

  (в повністю безнадійних обставинах) Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухано не пізніше, ніж на 9 день. 

  Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. 
  Амінь

  Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
  Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
  Хай буде благословенний cв. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
  Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке). 
  Амінь
  Отче наш…(3 рази)
  Богородице Діво…(3 рази)
  Слава і нині…(3 рази)
  Просимо Тебе, Всемогутній і милосердний Боже й Спасителю наш, щоби ми через заслуги та заступництво святого Тадея, Твого вибраного Апостола, якого ми набожно почитаємо, змогли доступити Твого Божого Благословення. 
  Амінь

  #255809 Відповідь

  Оксана

  Св.Тадей допоміг,коли я вже опустила руки і не надіялась на краще,бо допомогти могло тільки чудо, але воно сталось! Святий апостол почув мої прохання! Дуже йому вдячна!
  Моліться і буде вам дано!
  Святий Юда Тадей усіх чує і кожному допоможе!

  #255810 Відповідь

  Зоряна

  Дякую св’якому Юді Тадею за вислухані молитви .У мене була безнадійна ситуація.Усі запевняли мене щоб змиритися бо нічого не змінити.Але я невтрачала надії.Ми з чоловіком молилися разом спільною молитвою,а коли не получалось бути разом,то молилися по телефону.Ми інколи не знаємо про що просимо і воно справді нам потрібно.Але якщо на це буде Боже воля і ми щиро будем молились,то обов’язково будем вислухані.Але ще найперше треба очистити свою душу і причаститися.І тоді за молитвами св. ЮДИ ТАДЕЯ – ГОСПОДЬ БОГ нас почує

  #255813 Відповідь

  Я МОЛИЛАСЬ ДО ЮДИ -ТАДЕЯ І МОІ МОЛИТВИ БУЛИ ВИСЛУХАНІ ,ДЯКУЮ СВЯТОМУ ЮДІ-ТАДЕЮ І ГОСПОДУ ЗА ПОМІЧ У ВСІХ ПОТРЕБАХ

  #255816 Відповідь

  Наталія

  У мене були тривалі неприємності на роботі, до Львова привезли мощі Св. Юди Тадея і я пішла до церкви і попала на Службу біля мощей Св. Тадея і дев”ятницю. Помолилася, купила книжечку з дев”яницею до Св. Юди Тадея і почала молитись дев”ятницю самостійно. На другий(!) день проблеми на роботі, які тягнулись довгий час, почали вирішуватись якось наче самі собою. Вдома ситуація почала налагоджуватись (чоловік став менше пити, краще себе поводити, приносити зарплату в сім”ю, яку до того не доносив). Під кінець дев”ятниці стало тяжко молитись, то лінь розбирала, то сон, але я прокидалась вночі і все ж молилась і не пропускала. Ситуація на роботі і вдома покращилась кардинально, хоча до зустрічі зі Св. Тадеєм в мене вже опускались руки від проблем, які мене оточували всюди. Дякую Св. Юді -Тадею за молитви, якими поручав мене та мою родину Господеві і за джопомогу у тяжкій ситуації.

  #255876 Відповідь

  Oksana

  Вже більше 10 років я молюся до св. Юди-Тадея. Його заступництво допомогло мені вилікуватися від бронхіту з астматичним компонентом, отримати роботу, яка приносить мені задоволення. Цей святий є моїм заступником перед Богом. Дякую Йому за всі вислухані молитви.

  #262063 Відповідь

  Катя

  І моє прохання було вислухане свого часу через заступництво святого Юди-Тадея!
  Молилась дев‘ятницю, а також новенну, і вже через місяць все в житті почало раптово мінятися…прекрасне чудо яке сотворив Господь Бог, вислухавши мої молитви!
  Згадуючи життєві обставити які складалися, мені досі не віриться яка благодать зійшла на мене через силу молитви і заступництво Святого Юди-Тадея!

  #262096 Відповідь

  Зоряна

  Молюся до Св.Юди Тадея більше п’яти років,і все більше вірю і переконуюся в його помочі,ніколи мене не залишав у важких обставинах, завжди після молитви відчувала його поміч!

  #262109 Відповідь

  Тетяна

  Засвідчую силу молитви до св. Апостола Юди Тадея. Прохання були вислухані.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Відповідь у темі: молитва до Святого Юди Тадея
Ваша інформація: