Для чого дано земне життя?

Home Forums Християнський форум Святе Письмо (Біблія) Для чого дано земне життя?

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  Gregorybeive 4 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #259630 Reply

  Для чого дано земне життя?
  З початку Бог створив Своїх помічників-синів Ісуса Христа і Його опонента – сатану, з їхніми анголами. Опонент потрібний для того, щоби при творінні нового, небаченого, незнаного не допускати помилок. Потім, через Своїх синів, Бог сворив всесвіт і землю, рослини, тварини, людину. Про людей Бог сказав, що вони – боги. Тобто, люди повинні продовжити отой процес творіння і кожна людина в тому творінні буде виступати, як частинка Бога, як анголи в початковому творінні.
  Щоби людина могла творити всесвіт, вона повинна мати силу, енергію, засоби, а найперше – знання. І тому Бог поселив людину в Раю, на повному забезпеченні, щоби її навчати. Із цього виходить, – чого люди навчилися у Бога, вони можуть робити без обмежень згідно із задумом творіння, а чого не навчилися – робити не можна, бо це зашкодить Богу. Сатана доказував, що люди не здатні виконати Божий задум і спокусив Адама і Єву зробити те, чого вони ще не навчились і самим оцінити, добре воно вийшло, чи погане. При тому він порушив Божу настанову і був проклятий. Через це було припинено дальніше навчання в Раю до тих пір, поки Бог не набере потрібну кількість людей, які це зрозуміють, будуть послушні і не піддадуться на спокуси сатани.
  А щоби вибрати оту необхідну кількість потрібних людей, було створене сучасне земне життя. В тому земному житті людини, щоби максимально облегшити перехід до Раю, Бог дав заповіт. Хто виконає заповіт, той – переходить, а хто не хотів виконувати, той там не потрібен, як Адам із Євою. Господь каже, що хто за земного життя навчиться дотримуватися Божих законів і постанов, той і у Раю буде їх дотримуватися, а хто не навчиться – той буде чинити беззаконня і у Раю. А щоби облегшити людям виконання заповіту Бог поставив священиків, які повинні навчити народ оцього заповіту (кожний чоловік тричі на рік повинен його прослухати). Бог поставив владу, яка повинна контролювати виконання заповіту всім народом. Свідомих і зухвалих порушників заповіту (мажорів) наказав карати привселюдно смертю, щоби інші боялися і не робили такого. Пізніше сам Христос народився людиною, щоби після земного життя, ще й Своїм Духом допомагати людям виконати заповіт.
  Тобто, кожна людина народжується для того, щоби продовжити Боже творіння після навчання в Раю (Божому Царстві). Але щоби потрапити до Раю вона проходить випробування земним життям, протягом якого на неї впливає Святий Дух, отриманий при народженні, і дух сатани, якому на землі передано все: і посади, і влада, і багатство, і слава,… Святий Дух спрямовує людину до Божого заповіту, до законності, до слухняності, до порядку, до страху перед Богом,… Святий Дух нагадує, що для повернення до Божого раю, це треба заслужити своїм земним життям до самої смерті. А дух лукавого каже, що життя у людини тільки одне і потрібно в ньому попробувати всі принади, побажання, спокуси,… Адже скільки всі багатії нагрішили і Бог нікого не покарав. І вас, коли ви грішили, Бог не карав. І священики кажуть, що Бог всім прощає, хто до священиків звернеться. Що краще бути здоровим і багатим у великих маєтках, ніж немічним і не багатим,… І багато такого іншого. Тому, під впливом такої пропаганди, люди відпадають від Бога, перестають перейматися своїм майбутнім.
  Із смертю людини закінчується її оцінка: надається людина для Бога, чи вона Йому не потрібна. Людину Бог наділив розумом і вона спроможна вирішити, що їй більш бажане і потрібне – подальше вічне життя і творіння, як Бог задумав, чи протягом короткого земного життя від сатани отримати задоволення людських почуттів, а потім «на смітнику» (в аду) очікувати суд де спитають: чому не змагалися за Боже Царство, чому потоптали жертву Христову, чому перетворилися із людини на бидло…
  Так, безбожні люди у всьому світі знущаються із побожних за те, що вони настільки обмежені у своїх похотях і побажаннях та боязливі, що свій кожний крок звіряють із Господом. Тому і палає Божий гнів на людство, і скоро, коли побожних людей на землі залишаться одиниці, другий раз прийде на землю Ісус Христос карати людей за їхню безбожність і палити землю. З тим приходом, всі причетні до духовенства і влади за те, що вони зараз роблять і не виконують волю Господа, будуть живими вкинуті в «озеро, що горить вогнем і сіркою». Тобто, є людина і є Господь. І кожна людина перед Ним відповідає персонально, а влада державна і духовенство різних релігій та конфесій перешкоджають людині у виконанні Заповіту, переводять її увагу на другорядні і не потрібні речі, ставлять перед людьми зовсім іншу мету.

  #260830 Reply

  Віктор Іванович Онищак

  У Біблії є описаний випадок, коли Ізраїльський цар Саул, під час війни з филистимлянами, звертався до Бога з молитвою про навчання, як йому діяти. Бог йому не відповів (через його численні порушення заповідей) і тоді він звернувся до ворожки, що є огидою перед Господом.
  Зараз всі народи є безбожними, всі відкинули Божий заповіт, запровадили свої Конституції. Але ворожбити всіх мастей через засоби масової інформації оповіщають про початок подій, які пов’язані із другим приходом Ісуса Христа на землю, що описані в Біблії. Чи буде воно так, як у випадку із царем Саулом, коли ворожка сказала йому правду, чи ворожбити лише хочуть привернути до себе увагу людей? – Сказати трудно. Але однозначно можна сказати, що нинішнє покоління людей вже не має часу на безбожність. «Тоді ті, хто в Юдеї, нехай в гори тікають»,… – повчав Христос. Сучасною мовою, – тоді ті, хто хоче увійти у Боже Царство, нехай усамітнюються (ізолюються від людей), нехай вивчають Божу науку (Божий заповіт) і її строго дотримуються.

  #262157 Reply

  MichaelPef

  Здесь была я

  #262175 Reply

  Gregorybeive

  ывапцукп

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Для чого дано земне життя?
Your information: